Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy

logo_hrappka-01Hrappka – oprogramowanie dedykowane dla Agencji Pracy Tymczasowej.
Unikalny na rynku system informatyczny ukierunkowany na potrzeby firm z branży outsourcingu pracowników.

 

 

 

Patroni MedialniKariera_Logo_Color_RGB (2)

Kariera.pl to platforma rekrutacyjna łącząca nowe technologie i innowacyjne narzędzia talent aqusition marketing. Pracodawcom ułatwiamy pozyskanie właściwych kandydatów, a pracownikom dotarcie do pełnych informacji o firmach, warunkach i kulturze biznesowej.

 

.

Logo_Praca_plPraca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Od 2004 roku wspomaga firmy w rekrutacji przez internet, umożliwiając im szybkie dotarcie do szerokiego grona wykwalifikowanych kandydatów.

 

 

 

.

Dwu­mlogo_ZZL_z_tłemiesięcznik “Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” wydawany jest przez Insty­tut Pracy i Spraw Soc­jal­nych w Warsza­wie.

 

 

 

.

personel-i-zarzadzanie-duze_sroPersonel i Zarządzanie” to miesięcznik branżowy, który ukazuje się od 1994 roku.

Czytelnikami są właściciele firm, prezesi zarządów, dyrektorzy, menedżerowie i kierownicy personalni,
wykładowcy uczelni i studenci, a także osoby zainteresowane tematyką zarządzania zasobami ludzkimi.

 

.

eGospodarka_logo_ASerwis eGospodarka.pl został stworzony z myślą o małej i średniej wielkości firmach z różnych sektorów gospodarki, które planują zaistnieć w Internecie.
Z reguły największym utrudnieniem rozpoczęcia działań realizujących to zamierzenie jest brak odpowiednio rozbudowanego działu IT i przede wszystkim zbyt małe środki budżetowe na zlecenie całości prac na zewnątrz.

.

logo_HRPolska plHRPolska.pl to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce praktyków HR, których inspirujemy w codziennej pracy. HR Polska to centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

.

.

logo_gl_na_bialym_tleGoldenline.pl – polski serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych.