Sponsorzy i Patroni

Sponsorzy

logo_hrappka-01Hrappka – oprogramowanie dedykowane dla Agencji Pracy Tymczasowej.
Unikalny na rynku system informatyczny ukierunkowany na potrzeby firm z branży outsourcingu pracowników.

..

..

logo-rgb-1_intensioInestio.com  nowy serwis z ofertami pracy w Europie, łączący pracowników i pracodawców różnych narodowości. Serwis startuje 1 października i ma ambicje stać się największym ogólnoeuropejskim serwisem z ogłoszeniami pracy, dedykowanym Agencjom Zatrudnienia.”

 

PartnerzyPracodawcyRP_logo_polskie_PODSTAWOWE

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej 

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są ogólnopolską reprezentacją pracodawców, działającą w interesie pracodawców i chroniącą ich prawa. Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są najstarszą i największą organizacją pracodawców w Polsce.
..
..
jobel.proDzięki Jobel.pro szybko wdrożysz ewidencję pracowników tymczasowych wymaganą przepisami. Aplikacja stworzona z myślą o pracodawcach użytkownikach.
.
 
..

Patroni Medialni

 

egospodarka-logo (002)eGospodarka jest praktycznym poradnikiem Internetu dla małych i średnich firm, został stworzony z myślą o małej i średniej wielkości firmach z różnych sektorów gospodarki, które planują zaistnieć w Internecie.

 

 

 

Kariera.pl to platforma rekrutacyjna łącząca nowe technologKariera_Logo_Color_RGB (2)ie i innowacyjne narzędzia talent aqusition marketing. Pracodawcom ułatwiamy pozyskanie właściwych kandydatów, a pracownikom dotarcie do pełnych informacji o firmach, warunkach i kulturze biznesowej.

.

.

.

Dwu­miesięcznik “Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” wlogo_ZZL_z_tłemydawany jest przez Insty­tut Pracy i Spraw Soc­jal­nych w Warsza­wie.

.

 

.

..

.

Rekruter (2)_WRMagazyn Rekruter – Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

..

logo png_WRWieczór Rekrutera – to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji, organizowane przez redakcję magazynu Rekruter. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. 12 października w OPERA Club (Plac Teatralny 1) w Warszawie odbędzie się jubileuszowa X edycja!

.

.

.

.

.

.