Sponsorzy i Patroni

Sponsorzy

logo_hrappka-01Hrappka – oprogramowanie dedykowane dla Agencji Pracy Tymczasowej.
Unikalny na rynku system informatyczny ukierunkowany na potrzeby firm z branży outsourcingu pracowników.

..

..jobel.pro

Dzięki Jobel.pro szybko wdrożysz ewidencję pracowników tymczasowych wymaganą przepisami. Aplikacja stworzona z myślą o pracodawcach użytkownikach.

 

 

 

 

PartnerzyPracodawcyRP_logo_polskie_PODSTAWOWE

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej 

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są ogólnopolską reprezentacją pracodawców, działającą w interesie pracodawców i chroniącą ich prawa. Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są najstarszą i największą organizacją pracodawców w Polsce.

Patroni Medialni

Kariera.pl to platforma rekrutacyjna łącząca nowe technologKariera_Logo_Color_RGB (2)ie i innowacyjne narzędzia talent aqusition marketing. Pracodawcom ułatwiamy pozyskanie właściwych kandydatów, a pracownikom dotarcie do pełnych informacji o firmach, warunkach i kulturze biznesowej.

.

.

.

Dwu­miesięcznik “Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” wlogo_ZZL_z_tłemydawany jest przez Insty­tut Pracy i Spraw Soc­jal­nych w Warsza­wie.

 

.

.

Personel i Zarządzanie” to miesięcznik branżowy, który ukazuje się od 1994 roku.personel-i-zarzadzanie-duze_sro

Czytelnikami są właściciele firm, prezesi zarządów, dyrektorzy, menedżerowie i kierownicy personalni,
wykładowcy uczelni i studenci, a także osoby zainteresowane tematyką zarządzania zasobami ludzkimi.

Serwis eGospodarka.pl został stworzony z myślą o małej i średniej wielkości firmach z różnych sektorów gospodarki, które planują zaistnieć w Internecie. eGospodarka_logo_A
Z reguły największym utrudnieniem rozpoczęcia działań realizujących to zamierzenie jest brak odpowiednio rozbudowanego działu IT i przede wszystkim zbyt małe środki budżetowe na zlecenie całości prac na zewnątrz.

.

.

.

logo_gl_na_bialym_tleGoldenline.pl – polski serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych.

..

..

.

Rekruter (2)_WRMagazyn Rekruter – Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

..

logo png_WRWieczór Rekrutera – to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji, organizowane przez redakcję magazynu Rekruter. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. 12 października w OPERA Club (Plac Teatralny 1) w Warszawie odbędzie się jubileuszowa X edycja!

.

.

.

.

.

.